XX Дөньякүләм #әдәбимарафон проекты финалистлары

Хөрмәтле әдәбият сөючеләр һәм максатчан яшьләр!

XX Дөньякүләм #әдәбимарафон проекты тәмам һәм сезне аның финалистлары белән таныштырып үтәбез:

РОССИЯ ФЕДЕРАЦИЯСЕ

БАШКОРТОСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ

Бүздәк районы

  1. Җәләлова Розалина Альмир кызы
  2. Мавлютова Разалина Илсур кызы
  3. Мансурова Алсу Айрат кызы
  4. Мансурова Миләүшә Айрат кызы

Аксубай районы

  1. Минһаҗева Зәлинә Илнар кызы

Актаныш районы

  1. Габдрахманов Айдар Ильяс улы
  2. Габдрахманова Алия Ильяс кызы
  3. Исламова Әдилә Илгиз кызы

Апас районы

  1. Бикчурина Камилә Ринат кызы
  2. Вәлиева Камилә Рамил кызы
  3. Гафарова Ралинә Рәис кызы
  4. Гыймадиев Альмир Ильяс улы
  5. Гыймадиева Эмилия Илдус кызы
  6. Зәйнетдинова Зилә Руслан кызы
  7. Миңнуллина Ләйсәнә Рөстәм кызы
  8. Мостафин Әмир Илнур улы
  9. Тугушев Арслан Наил улы
  10. Шәйдуллина Эльвина Азат кызы
  11. Шәрәфиев Әмир Фәнис улы
  12. Шәрәфиев Инсаф Фәнис улы

Арча районы

  1. Ахметсафин Кәрим Нурдил улы
  2. Вафин Альмир Алмаз улы
  3. Галимҗанова Адилә Айрат
  4. Ганеева Алинә Илнар кызы
  5. Гарифҗанова Амалия Рафаиль кызы
  6. Гыйззəтуллина Милəүшə Илнур кызы
  7. Гыйльметдинова Азалия Азат кызы
  8. Әхмәдуллина Зәлия Илназ кызы
  9. Әхмәдуллина Зәмирә Илназ кызы
  10. Әхмәдуллина Язилә Илназ кызы
  11. Әхтәмов Фазыл Айрат улы
  12. Закирова Илүзә Мәхмүт кызы
  13. Ибраһимова Ралинә Руслан кызы
  14. Исмәгыйлева Чулпан Фәнис кызы
  15. Йосыпова Ания Айдар кызы
  16. Йосыпова Дилә Айдар кызы
  17. Камалова Диләрә Барлас кызы
  18. Кәлимуллина Асылъяр Фәрит кызы
  19. Лотфуллина Зәринә Раил кызы
  20. Мәҗитов Әхмәд Харис улы
  21. Мостафин Айзат Ибраһим улы
  22. Мөхетдинов Әнвәр Рамил улы
  23. Мөхәмәтҗанов Айназ Ильназ улы
  24. Мөхәмәтҗанов Ислам Илнар улым
  25. Нәбиуллина Әминә Надир кызы
  26. Нигъмәтҗанов Салават Ришат улы
  27. Низамова Алинә Илһам кызы
  28. Рәхимов Данияр Данил улы
  29. Рәхмәтуллина Нурзилә Азат кызы
  30. Сабирова Эльвина Альберт кызы
  31. Саттарова Динә Ирек кызы
  32. Сибагатуллин Ренас Зиннур улы
  33. Сираҗетдинова Лиана Руслан кызы
  34. Фазуллин Риназ Ленар улы
  35. Фазуллина Инзилә Ленар кызы
  36. Фазылҗанова Мәликә Инсаф кызы
  37. Хакимова Рәзинә Ришат кызы
  38. Хәкимҗанов Булат Фәргать улы
  39. Хәлиуллина Ләйсән Дамир кызы
  40. Шәрәфиева Динә Рамил кызы

Балтач районы

  1. Галиев Айнур Раузит улы
  2. Галиева Асылъяр Раузит кызы
  3. Гафиятуллин Данияр Фәргать улы
  4. Гафиятуллин Марат Фәргать улы
  5. Зиннатуллина Чулпан Илнар кызы

Балык Бистәсе районы

  1. Зәйнуллина Азалия Марсель кызы
  2. Зәйнуллина Илүзә Марсель кызы
  3. Иминов Сәит Ильшат улы
  4. Иминов Сәйдәш Ильшат улы
  5. Кәримов Камил Равил улы
  6. Мифтахова Дилбәр Фарат кызы
  7. Мөхәммәтрәхимов Рәсүл Рамил улы
  8. Мөхәммәтрәхимова Зәйнәп Рамил кызы
  9. Рамилә Гарипова Фирдүс кызы
  10. Садыйков Әмир Равил улы

Биектау районы

  1. Габидуллин Рөстәм Ленар улы
  2. Кастмов Самат Адель улы

Буа районы

  1. Сәмигуллина Камилә Наил кызы
  2. Сәмитова Алина Фаяз кызы
  3. Сөнгатова Диләрә Айнур кызы

Әгерҗе районы

  1. Сөләйманова Рания Рафиль кызы
  2. Фәррахов Ислам Флүр улы
  3. Хафизова Алсу Марат кызы
  4. Хәбирова Ралина Шамил кызы
  5. Хуҗина Адэлина Ильнур кызы

Әлмәт районы

  1. Аюпова Айзирә Илдар кызы
  2. Гобәйдуллина Фәнүзә Фәнил кызы
  3. Загитова Амалия Азат кызы

Казан шәһәре

  1. Вәлиева Әминә Альмир кызы
  2. Гобәева Сөмбел Данияр кызы
  3. Давлетшин Нурислам Рөстәм улы
  4. Давлетшина Айсылу Рөстәм кызы
  5. Зиннуров Зөлфәт Динар улы
  6. Мөхәммәтҗанова Зифа Динар кызы
  7. Сабирова Айзилә Дамир кызы
  8. Сагитов Кәрим Ленар улы
  9. Сөләйманова Амилә Ильнар кызы
  10. Хәйруллина Камилә Ильшат  кызы
  11. Хисамиев Инсаф Илнур улы
  12. Хисамиева Зилә Илнур кызы

Кайбыч районы

  1. Абитов Камиль Марат улы
  2. Салахов Әмин 

Кукмара районы

  1. Закиров Гайсә Алмаз улы

Лениногорск районы

  1. Мортазина Рүзилә Реналь кызы

Мамадыш районы

  1. Исмәгыйлова Зөһрә Раил кызы
  2. Низамова Камилә Зиннур кызы

Минзәлә районы

  1. Юмаева Ландыш Фирдәүс кызы
  2. Юмаева Чулпан Фирдәүс кызы

Мөслим районы

  1. Хөсәенова Адилә Ирек кызы
  2. Хөсәенова Зилә Ирек кызы
  3. Хәсәнов Ихсан Илнур улы
  4. Шәяхмәтова Рүзилә Сирень кызы

Питрәч районы

  1. Спичкова Ксения Михаил кызы
  2. Федорова Аксинья Андрей кызы

Саба районы

  1. Билалова Зилә Илнар кызы
  2. Габсаттарова Зәмирә Рәсим кызы
  3. Гобәйдуллина Ралинә Рифат кызы
  4. Ибраһимова Руфинә Рифат кызы
  5. Касыймова Зәринә Илфат кызы
  6. Кәримуллина Айсылу Рамил кызы
  7. Тимергалиева Лиана Альберт кызы
  8. Хазиев Самат Айрат улы
  9. Хөсәенова Зөһрә Илгиз кызы

Сарман районы

  1. Әхмәдуллин Диас Рамил улы
  2. Шайдуллина Ләйлә Рамил кызы
  3. Шәфигуллина Альзана Алмаз кызы

Тукай районы

  1. Фахриева Айгөл Айнуровна

Түбән Кама районы

  1. Мөбарәкшин Илгиз Рәшит улы
  2. Разетдинова Камилә Руслан кызы
  3. Разетдинова Рүзилә Руслан кызы

Барлык финалистларны да чын күңелдән проектның финалына чыгулары белән тәбрик итәбез һәм II Дөньякүләм #ӘДӘБИСАБАНТУЕ чарасында көтеп калабыз!

PS. Финалистларның электрон дипломнары әлеге исемлек астында беркетелгән.

© "Татнетны үстерү фонды" коммерцияле булмаган оешмасы, 2013-2022. Барлык хокуклар якланган!

Адрес: 420021 Казан шәһәре, Каюм Насыйри урамы, 25
Телефон: +79600456353