XIX #әдәбимарафон проекты финалистлары исемлеге

Хөрмәтле әдәби марафончылар!

2022 елның 1-21 октябрь көннәрендә үткәрелгән XXI #әдәбимарафон проекты финалистлары исемлеген урнаштырабыз. Финалистларны бүләкләү тантанасы исә агымдагы елның декабрь аенда "Белем җәүһәрләре" дөньякүләм татарча IT-проектлар бәйгесенең (http://konkurs.belem.ru) финалистларын бүләкләү тантанасы белән бергә Казанда үткәрелер, дип көтелә. Тулырак мәгълүматны #әдәбимарафон берләшмәсендә (https://vk.com/adabimarathon, https://t.me/adabimarathon), Татнетны үстерү фондының рәсми сайтында (https://tat-i.net/tt) һәм аның социаль челтәрләрендәге аккаунтларында (https://vk.com/tatnet) карап барыгыз.

XXI #әдәбимарафон проекты финалистлары

РОССИЯ ФЕДЕРАЦИЯСЕ
Башкортостан Республикасы

  1. Фаттахова Люзия Назир кызы РФ БР Бәләбәй шәһәре
  2. Ергизова Ирина Фларит кызы РФ БР Бүздәк районы Әмир авылы
  3. Ситдыйкова Зөлфирә Әнгам кызы РФ БР Дүртөйле шәһәре
  4. Абзанова Элиза Булат кызы РФ БР Мәчетле районы Яңа Мөслим авылы
  5. Нурыева Сәрия Шамил кызы РФ БР Мәчетле районы Яңа Мөслим авылы
  6. Кунакбаева Эвелина Ансар кызы РФ БР Мәчетле районы, Яңа Мөслим авылы
  7. Вәлиәхмәтова Нурия Закир кызы РФ БР Туймазы шәһәре
  8. Миңнеәхмәтова Тәнзилә Фәнсит кызы РФ БР Уфа шәһәре
  9. Сафина Гөлшат Нәүфәл кызы РФ БР Уфа шәһәре

Омск өлкәсе

  1. Кармушакова Газизә Равил кызы
  2. Чумарова Фагыйлә Алимулла кызы

Пенза өлкәсе

  1. Баткаева Равилә Фәрит кызы РФ Пенза өлкәсе Каменка районы Кикино авылы

Санкт-Петербург шәһәре

  1. Гренда Фәридә Равил кызы
  2. Николашкина Линара Әнвәр кызы
  3. Хөснетдинова Гөлназ Шәһит кызы

Свердловск өлкәсе

  1. Каландарова Лия Тимур кызы

Чувашия Республикасы

  1. Григорьева- Музафарова Фәүзия Каюм РФ ЧР Чебоксар шәһәре

ТАТАРСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
Азнакай районы

  1. Галиева Сиринә Хәмәт кызы
  2. Ибраһимова Гөлназ Миннәхмәт кызы
  3. Ихсанов Ленар Шәүкәт улы
  4. Мөнихова Флүзә Фәнис кызы
  5. Сәетова Ләлә Сәгыйдулла кызы
  6. Сираҗиева Гөләндәм Фәрит кызы
  7. Хөснуллина Рәмилә Рим кызы

Актаныш районы

  1. Акмалова Ләйсән Рәфкать кызы
  2. Арсланова Алсу Илфар кызы
  3. Билалова Алмазия Фәвәдис кызы
  4. Гайнанова Фандия Зөфәк кызы
  5. Гайсина Диләрия Шаехҗан кызы
  6. Галимова Ленара Мәгъдәнур кызы
  7. Галләмова Язилә Шәрхем кызы
  8. Әхмәдгалиева Фирүзә Фәнис кызы
  9. Марданова Ландыш Ришат кызы
  10. Муллаянова Эльмира Рафкат кызы
  11. Нәгыймова Гөлсәрия Әхсән кызы
  12. Нуриева Лилия Илсур кызы
  13. Хәбетдинова Фәнүзә Рәдиф кызы
  14. Шәвәлиева Рания Рәсил кызы
  15. Яппарова Рүзилә Раил кызы

Алабуга районы

  1. Галимова Алсу Хатмулла кызы
  2. Гатауллина Назия Аксән кызы
  3. Әхтәмҗанова Кәүсәрия Камил кызы
  4. Йосыфова Флүзә Мөнәвир кызы
  5. Хабибуллина Алсинә Зөфәр кызы

Апас районы

  1. Абдрахманова Алсу Ирек кызы
  2. Абдугафуров Рәмис Илдар улы
  3. Абдуллина Венера Марс кызы
  4. Бикчурина Камилә Ринат кызы
  5. Вәлиев Назыйр Насыйх улы
  6. Вәлиева Камилә Рамил кызы
  7. Габдериев Инсаф Илһам улы
  8. Галиуллин Камил Шамил улы
  9. Гатауллина Гөлназ Солтан кызы
  10. Гафарова Ралинә Рәис кызы
  11. Гыймадеева Камлә Рамил кызы
  12. Гыймадиев Альмир Ильяс улы
  13. Гыймадиева Эмилия Илдус кызы
  14. Әминова Раилә Хәйдәр кызы
  15. Әмирханова Камилә Марсель кызы
  16. Җамалиева Лилия Хәйдәр кызы
  17. Җаппарова Камилә Ильяс кызы
  18. Җиһанова Язилә Фәрхәт кызы
  19. Зарипов Салават Илсур улы
  20. Зәйнетдинова Зилә Руслан кызы
  21. Зәйнуллин Арсен Алмаз улы
  22. Зыятдинова Чулпан Хәйдәр кызы
  23. Исмәгыйлев Камил Рафаэль улы
  24. Исмәгыйлев Риназ Радик улы
  25. Лутфуллин Рамил Мансур улы
  26. Миназиева Азалия Инзил кызы
  27. Миңнуллина Ләйсәнә Рөстәм кызы
  28. Мостафин Әмир Илнур улы
  29. Мөбарәкшина Энҗе Мулланур кызы
  30. Мөхәмова Айсинә Илгиз кызы
  31. Нәҗмиева Альбина Илфат кызы
  32. Прохоров Данил Сергей улы
  33. Раимкулова Алсу Бәхтияр кызы
  34. Садриева Язилә Данис кызы
  35. Сәләхова Асылъяр Марсель кызы
  36. Сибгатуллина Адилә Алмаз кызы
  37. Тимершина Сәвия Мәлик кызы
  38. Тугушев Арслан Наил улы
  39. Фәрзетдинова Алия Алмаз кызы
  40. Хәбибуллина Адилә Фирдүс кызы
  41. Хәлилова Азалия Рәшит кызы
  42. Хәлилова Алсинә Рафил кызы
  43. Шәвәлиева Динә Марс кызы
  44. Шәвәлиева Раилә Хәйдәр кызы
  45. Шәйдуллина Эльвина Азат кызы
  46. Шәрәфиев Әмир Фәнис улы
  47. Шәрәфиев Инсаф Фәнис улы
  48. Шәфигуллина Язилә Фәрит кызы

Арча районы

  1. Арсаева Лилия Равил кызы
  2. Арсаева Чулпан Тамир кызы
  3. Ахметова Эльвира Рөстәм кызы
  4. Бариева Эльвира Шамил кызы
  5. Борханова Фәридә Альберт кызы
  6. Вәлиева Альбина Ильгизәр кызы
  7. Вәлиева Зөлфия Җомагыл кызы
  8. Газизова Айгөл Риваль кызы
  9. Гайнуллина Алия Таһир кызы
  10. Галиева Мәдинә Мөхтәр кызы
  11. Галимҗанова Гөлназ Мәгъсүмҗан кызы
  12. Галимҗанова Лилия Борһан кызы
  13. Гарифҗанова Амалия Рафаиль кызы
  14. Гыйбадуллина Ильмира Габделхак кызы
  15. Әүхәдиева Рузилә Равил кызы
  16. Әхмәдиева Гөлфинә Бәйрәмхан кызы
  17. Әхмәдуллина Гөлназ Илфат кызы
  18. Закирова Гөлгенә Шәүкәт кызы
  19. Зарипов Газинур Илгиз улы
  20. Зәйнетдинова Мөршидә Гайнетдин кызы
  21. Ибраһимова Гөлнара Рәшит кызы
  22. Ибраһимова Ралинә Руслан кызы
  23. Ибраһимова Рәдинә Гәптеләхәт кызы
  24. Ишморатова Әнисә Мөхәмәтдин кызы
  25. Йосыпова Надия Ризван кызы
  26. Камалиева Рәмзия Мәдрәсүл кызы
  27. Кәлимуллина Асылъяр Фәрит кызы
  28. Кәлимуллина Миләүшә Ансар кызы
  29. Кильметова Розалия Хафиз кызы
  30. Локманова Гөлшат Хәйдәр кызы
  31. Мәгъсүмова Гөлнара Нуретдин кызы
  32. Минҗанова Рамилә Рөстәм кызы
  33. Мифтахетдинова Фирдания Ансар кызы
  34. Мөхәмәтшина Ләйсән Васыйл кызы
  35. Мөхәммәтдинова Халидә Хәмбәл кызы
  36. Нәбиева Гөлшат Рафаил кызы
  37. Нәбиуллина Светлана Рәшит кызы
  38. Низамова Эльмира Равил кызы
  39. Равилова Эльмира Илсур кызы
  40. Сабирҗанова Рәйфә Нурияздан кызы
  41. Саттарова Лилия Гаптелнур кызы
  42. Фазылҗанова Гөлфия Наил кызы
  43. Фатихова Сәрия Дамир кызы
  44. Фәхретдинова Гөлзилә Фәһим кызы
  45. Хәмзина Венера Нотфулла кызы
  46. Шәйхетдинова Миләүшә Гыймадетдин кызы
  47. Шәмсетдинова Гөлнар Нурулла кызы
  48. Шәрифуллина Рәзилә Рәмис кызы

Балтач районы

  1. Антонова Нәфисә Гарифулла кызы
  2. Ахмадиева Гөлнур Рашит кызы
  3. Ганиева Гөлшат Илдус кызы
  4. Гарифуллина Лилия Вагдаэль кызы
  5. Гатауллина Миләүшә Яхья кызы
  6. Дәминова Зөлфия Камил кызы
  7. Әхмәтшина Дания Хәмит кызы
  8. Мингазова Резида Заһир кызы
  9. Нургалиева Гүзәлия Гафифулла кызы
  10. Нургалиева Фидания Габдрәүф кызы
  11. Сафиуллина Әлфинур Габдулла кызы
  12. Тләкова Зөлфидә Кәфил кызы
  13. Хәбибуллина Лилия Вагыйз кызы

Балык Бистәсе районы

  1. Андреева Татьяна Василий кызы
  2. Бәдретдинова Гүзәлия Нургали кызы
  3. Бикметова Алсу Габдрауф кызы
  4. Билалова Гөлшат Габдрафик кызы
  5. Валиев Фаил Фазылҗан улы
  6. Вәлиуллина Рузилә Вәсил кызы
  7. Габдуллина Люция Салихҗан кызы
  8. Газизҗанова Фәния Зиннәтулла
  9. Гайнетдинова Люция Хәбибрахман кызы
  10. Галәветдинова Эльмира Газинур кызы
  11. Гарифуллина Камилә Илсур кызы
  12. Гатиятова Алинә Әхмәт кызы
  13. Гәйнетдинова Азалия Фәнис кызы
  14. Гыймадиева Гөлфирә Мөбәрәкҗан кызы
  15. Зәйнуллина Илүзә Марсель кызы
  16. Зыятдинова Роза Гыйлман кызы
  17. Илалова Индира Миннегаян кызы
  18. Иминов Кәрим Альберт улы
  19. Иминов Сәйдәш Ильшат улы
  20. Кәримов Равил Фәйзерахман улы
  21. Кәримова Зөлфия Зиннур кызы
  22. Мифтахова Дилбәр Фарат кызы
  23. Мөхәммәтҗанова Резеда Равил кызы
  24. Мөхәммәтрәхимов Рәсүл Рамил улы
  25. Мөхәммәтрәхимова Зәйнәп Рамил кызы
  26. Мөхәммәтрәхимова Рәзилә Наил кызы
  27. Нуриева Тәнзилә Габдрахман кызы
  28. Равзутдинова Мөслимә Гәптелбари кызы
  29. Сәйфетдинова Нурия Сәләх кызы
  30. Сәлахова Рәмзия Гәптрәеф кызы
  31. Сөнгатуллина Рәмилә Әсхат кызы
  32. Толстова Евдокия Григорий кызы
  33. Хәбибуллина Гүзәл Фәнил кызы
  34. Шәмсевәлиев Рүзәл Марат улы
  35. Шәрәфеев Әмир Руслан улы
  36. Шәрәфеева Алсинә Әнәс кызы

Баулы районы

  1. Абдуллина Фәридә Зөфәр кызы
  2. Валитова Ирина Нурфаяз кызы
  3. Ибраһимова Зәримә Нуриман кызы
  4. Исмагилова Флүзә Миңнегамиль кызы
  5. Латыпова Ильзия Әгдәс кызы
  6. Сәетгәрәева Ләйсән Миңнегали кызы
  7. Сәйфуллина Индира Камил кызы
  8. Яруллина Рима Радик кызы

Биектау районы

  1. Гайфуллина Лилия Фәрит кызы
  2. Әхмәдиева Нурия Зәкәрия кызы
  3. Әхмәтҗанова Гөлназ Әдһәм кызы
  4. Даутова Мәдинә Мөбәрәкҗан кызы
  5. Зарипова Әлфинур Габделхак кызы
  6. Насибуллина Кадрия Рәшит кызы
  7. Нигъмәтҗанова Алсу Рәшит кызы
  8. Низамиева Әлфинур Нуртдин кызы
  9. Сабирова Гөлфия Каюм кызы
  10. Ситдиков Фәнил Шәүкәт улы
  11. Хамидуллина Гүзәл Хөрмәт кызы
  12. Шәяхмәтова Гөлгенә Тәлгать кызы

Бөгелмә районы

  1. Билалова Гөлназ Мәҗит кызы
  2. Катермина Раушания Рифат кызы

Буа районы

  1. Абдрахимова Азалия Сәгыйть кызы
  2. Абдрахимова Айзилә Сәгыйть кызы
  3. Афлиева Резедә Абдрахман кызы
  4. Закирова Рузинә Рәшит кызы
  5. Нургалиева Фәридә Җәүдәт кызы
  6. Сабирҗанова Язилә Рәис кызы
  7. Сәмигуллина Гөлнара Рафаил кызы
  8. Сәмигуллина Камилә Наил кызы
  9. Сәмитова Алина Фаяз кызы
  10. Сәмитова Лилия Шәүкәт кызы
  11. Сөнгатова Диләрә Айнур кызы
  12. Хәйбуллина Гөлшат Әсгать кызы
  13. Хәйруллина Рәзинә Фәрит кызы
  14. Шарафутдинова Алсинә Дәүләт кызы
  15. Шәфигуллина Дилбәр Мәнзун кызы
  16. Шәфигуллина Ләйлә Мөдәрис кызы

Әгерҗе районы

  1. Бәдретдинова Гөлназ Тәлгать кызы
  2. Галләмова Дамира Мулламөхәмәт кызы
  3. Әхмәтшина Айгөл Азат кызы
  4. Закирова Гөлия Хәмит кызы
  5. Закирова Гөлназ Илдус кызы
  6. Закирова Резеда Радик кызы
  7. Зарипова Рәмзия Сабир кызы
  8. Ишмөхәммәтова Венера Мәгъсүм кызы
  9. Каюмова Фәридә Нәгыйм кызы
  10. Муллахмәтова Наилә Наил кызы
  11. Набиуллина Луиза Зөфәр кызы
  12. Рамазанова Гүзәл Тәлгать кызы
  13. Расулова Гүзәлия Фәрил кызы
  14. Рәсүлева Эльмира Рәис кызы
  15. Ризванова Әлфинә Әхтәмҗан кызы
  16. Харисова Наилә Ясәви кызы
  17. Хәбирова Ралина Шамил кызы
  18. Хуҗина Гөлназ Рәфис кызы
  19. Шәйхетдинова Миләүшә Рәшит кызы
  20. Юсупова Алсу Мөдәррис кызы
  21. Ямалиева Альфира Ильгиз кызы

Әлмәт районы

  1. Гаптелхакова Гөлнур Язкар кызы
  2. Фәрхетдинова Лилия Нәсыйх кызы 
  3. Аглюкова Әлфия Әнәс кызы 
  4. Артемьева Фәния Мөхәммәтзәки кызы 
  5. Аюпова Гөлзирә Хәйдәр кызы
  6. Вәлиева Гөлшат Шәһит кызы 
  7. Гаффарова Наилә Әхтәм кызы 
  8. Загитова Амалия Азат кызы 
  9. Замалеева Гөлия Нәбиулла кызы 
  10. Зарипова Айсылу Рәшит кызы 
  11. Купаева Лилия Әгъдәс кызы 
  12. Мәүлетбаева Ильмира Сәгыйть кызы 
  13. Минһаҗева Илсөя Рәкыйп кызы 
  14. Моразин Марсель Илназ улы 
  15. Мурзина Рәмзия Рәшит кызы
  16. Низамова Гөлнара Әнәс кызы 
  17. Сабирова Фаягөл Зөлфәт кызы 
  18. Сөләйманова Ландыш Фоат кызы 
  19. Талипова Нәркәс Мөкатдәс кызы 
  20. Фахразиева Лилия Фәнүз кызы 
  21. Хәбибуллина Айгөл Фәнзәт кызы 
  22. Хәсәнова Эльмира 
  23. Шириазданова Гөлусә Минзәки кызы
  24. Янеева Людмила Николай кызы

Зәй районы

  1. Абзалетдинова Алия Илдар кызы
  2. Гарифуллина Илһамия Рәис кызы
  3. Әгъзамова Гөлшат Хәкимҗан кызы
  4. Мурзина Гүзәл Миргалим кызы
  5. Талипова Алинә Азат кызы
  6. Талипова Алсу Гасим кызы
  7. Халикова Марина Григорий кызы

Казан шәһәре

  1. Беляева Айгөл Рəшит кызы
  2. Вәлиева Әминә Альмир кызы
  3. Гайнетдинова Йолдыз Рафис кызы
  4. Гайнуллина Альбина Равил кызы
  5. Гатауллин Раил Мәүлет улы
  6. Гыйззәтуллина Венера Гиният кызы
  7. Гыйльметдинова Энҗе Рамазан кызы
  8. Мөбарәкшина Алия Раиф кызы
  9. Муллагалеева Лилия Рифат кызы
  10. Мурадова Лилия Абдрахман кызы
  11. Патыева Фәридә Мансур кызы
  12. Сабирова Айзилә Дамир кызы
  13. Ситдыйкова Гөлшат Муллаян кызы
  14. Төхвәтуллина Гөлназ Минәхмәт кызы
  15. Фәттахова Ләвисә Рәшид кызы
  16. Хәйруллина Гөлнур Гамир кызы
  17. Хәйруллина Камилә Илшат кызы
  18. Хәйруллина Миләүшә Наил кызы
  19. Хәсәнова Алск Дамир кызы
  20. Хөснетдинова Гөлзирә Гыйлемхан кызы
  21. Яруллина Гөлнара Гарифулла кызы

Кайбыч районы

  1. Маланьева Нина Николай кызы
  2. Сабирова Гөлфинур Гайфетдин кызы
  3. Фәйзуллина Гөлия Фәрит кызы
  4. Шупшина Ольга Иван кызы

Кама Тамагы районы

  1. Айсина Альбина Шәһит кызы

Кукмара районы

  1. Вәлиуллина Альмира Ильяс кызы
  2. Вәлиуллина Гөлфия Вәкил кызы
  3. Төхбәтуллина Айгөл Равил кызы

Лаеш районы

  1. Гаянова Кәүсәрия Гаяз кызы
  2. Игламова Гүзәл Самат кызы
  3. Садриева Ания Равил кызы
  4. Сафина Резеда Самат кызы
  5. Сибатова Резеда Гиният кызы

Лениногорск районы

  1. Афандиева Лилия Малих кызы
  2. Гарифуллина Гөлсирень Мәхмүт кызы
  3. Гордеева Зөлфия Габделхак кызы
  4. Гыйләҗева Фирая Хәниф кызы
  5. Гыйльметдинова Индира Әнәс кызы
  6. Әхмәтҗанова Эльвира Илшат кызы
  7. Җамалетдинова Эльвира Искәндәр кызы
  8. Җиһаншина Камилә Илдус кызы
  9. Закирова Валентина Николай кызы
  10. Закирова Гөлшат Шамил кызы
  11. Камалетдинова Резедә Камил кыәы
  12. Могыйнова Минзилә Тәүфикь кызы
  13. Мортазина Зөлфирә Ядкәр кызы
  14. Мортазина Рүзилә Реналь кызы
  15. Мөхәммәтҗанова Зөлфия Мөкатдәс кызы
  16. Осипова Людмила Иван кызы
  17. Рахманова-Шәмсуарова Ләйсән Таһир кызы
  18. Салимова Айзилә Роберт кызы
  19. Сафина Рәисә Гасыйм кызы
  20. Семенова Нина Николай кызы
  21. Сәфиуллина Айсылу Марат кызы
  22. Сөләйманова Әлфия Мөдәрис кызы
  23. Хамзина Зилия Хәтип кызы
  24. Хәертдинова Халисә Гасыйм кызы
  25. Хәсәнова Диана Марс кызы
  26. Хәсәнова Энҗе Гыйльмегаян кызы
  27. Шәмсуаров Таһир Ярулла улы
  28. Якупова Фәридә Даһия кызы
  29. Янеева Людмила Николай кызы

Мамадыш районы

  1. Хайбуллина Зәлинә Вәкил кызы
  2. Хайбуллина Зөбәрҗәт Габделхак кызы
  3. Васыйлова Гөлнур Зариф кызы
  4. Габдрафикова Алсу Илдус кызы
  5. Галиева Рәсимә Зәйнак кызы
  6. Галиева Рәфидә Ахун кызы
  7. Ганиуллина (Мингалиева) Фирая Нәгыймулла кызы
  8. Гәрәева Гөлназ Гафур кызы
  9. Гусамова Рәзинә Фәйзелхак кызы
  10. Әгълиулина Алинә Зәки кызы
  11. Ибрагимова Рузалия Нәкыйп кызы
  12. Мәгьфурова Рәмзия Нурулла кызы
  13. Мостафина Гөлия Мөбәрәкша кызы
  14. Муллаәхмәтова Рәйсә Абдулла кызы
  15. Насибуллина Гөлия Хәниф кызы
  16. Насретдинова Ләлә Фәнүс кызы
  17. Нәбиуллина Мөнирә Рәшит кызы
  18. Сәмигуллина Гөлзадә Галимхан кызы
  19. Спиридонова Алсу Сәяф кызы
  20. Хабибуллина Дания Шакирҗан кызы
  21. Хаҗиева Фәридә Нурәхмәт кызы
  22. Халикова Миләүшә Нургаяз кызы
  23. Шакирова Дилбәр Сәгыйть кызы
  24. Шәрифуллина Галина Петр кызы
  25. Шәяхмәтова Нәфисә Илшат кызы
  26. Ягудина Гөлбизә Вәкил кызы
  27. Яруллина Ләйсирә Шайкарам кызы

Менделеев районы

  1. Бармакова Галина Илья кызы
  2. Бәшәрова Фәния Зиннәт кызы
  3. Галимуллина Гөлфидә Марсель кызы
  4. Сафина Александра Александровна
  5. Хафизова Гөлназ Рафкил кызы

Минзәлә районы

  1. Гыйләҗева Зөләйха Габделәхәт кызы
  2. Ибраһимова Альбина Әбелгаян кызы
  3. Кәшбиева Нәсиха Нуретдин кызы
  4. Минегалиева Илгизә Мансур кызы
  5. Минегалиева Лилиана Дамир кызы
  6. Мөхәммәтова Алинә Салават кызы
  7. Ханова Айсылу Илгиз кызы
  8. Шәйхелмәрданова Чулпан Тавил кызы
  9. Шәмсетдинова Ландыш Ринат кызы

Мөслим районы

  1. Бәдертдинова Нәзилә Наил кызы
  2. Гараева Миләүшә Ранас кызы
  3. Гарифуллина Дилбәр Рафак кызы
  4. Даутова Римма Сәмигулла кызы
  5. Дәүләтова Рәмилә Идрис кызы
  6. Җәлилова Гөлназ Илсур кызы
  7. Маракина Роза Иван кызы
  8. Минһаҗетдинова Чулпан Райхан кызы
  9. Солтанова Гөлшат Марс кызы
  10. Фазлыева Җәмилә Хамидулла кызы
  11. Шакирянова Лиза Мофаздал кызы
  12. Шангараева Алсу Таһир кызы

Норлат районы

  1. Ахмадеева Алия Габделхак кызы
  2. Ахунҗанова Зөлфия Тәлгать кызы
  3. Галимова Наилә Гайнетдин кызы
  4. Гатина Айгөл Гомәр кызы
  5. Гафиятуллина Гөлүсә Ильяз кызы
  6. Әхмәтвәлиева Чулпан Азат кызы
  7. Мөхәммәтова Фәүзия Якуп кызы
  8. Нәбиуллина Фәридә Минәхмәт кызы
  9. Сатдарова Рәсимә Минхаир кызы
  10. Шәрипова Илмира Әдип кызы
  11. Ярмөхәммәтова Фәридә Минталиб кызы

Питрәч районы

  1. Галәветдинова Елена Николай кызы
  2. Гыйззәтуллина Гөлчәчәк Барый кызы
  3. Хөсәенова Венера Барый кызы

Саба районы

  1. Афанасьева Гөлнара Миннебай кызы
  2. Байкова Әдилә Раил кызы
  3. Бикмухаметова Алсу Роберт кызы
  4. Билалова Ләйсән Рәкыйп кызы
  5. Борһанова Алия Фәнис кызы
  6. Вильланова Миләүшә Мөдәрис кызы
  7. Габдрәшитова Фәимә Мөнир кызы
  8. Габсаттарова Зәмирә Рәсим кызы
  9. Габсаттарова Ләйсән Илгиз кызы
  10. Гаврилова Альбина Борис кызы
  11. Газизова Әлфинә Фәнил кызы
  12. Гайнетдинова Миләүшә Тимергали кызы
  13. Гайфутдинова Диана Раиль кызы
  14. Галиакберов Алмаз Илдус улы
  15. Галиакберова Резеда Хатип кызы
  16. Галиева Айгөл Фәнис кызы
  17. Галиева Айзилә Захит кызы
  18. Галиева Вәсилә Шәйхулла кызы
  19. Галиева Тәгзимә Габделгазе кызы
  20. Галиәкбәрова Динә Алмаз кызы
  21. Галимжанова Фрүзилә Нурислам кызы
  22. Галимҗанова Гөлгенә Самат кызы
  23. Галимҗанова Лилия Гаптелмәннәф кызы
  24. Галимҗанова Равилә Габделбәр кызы
  25. Галимов Булат Миннемөхәммәт улы
  26. Галимова Алинә Фаиль кызы
  27. Галимова Тайфә Габдрахман кызы
  28. Ганиев Илназ Илнур улы
  29. Ганиева Илсинә Илнур кызы
  30. Гарипова Алия Мөхәмәтнур кызы
  31. Гарипова Йолдыз Гали кызы
  32. Гарифуллин Арсен Тимур улы
  33. Гарифуллина Венера Николай кызы
  34. Гафурова Азалия Айнур кызы
  35. Гильфанов Данир Ильмир улы
  36. Гобәйдуллина Ралинә Рифат кызы
  37. Гобәйдуллина Фәридә Илдус кызы
  38. Гыйльметдинова Зөлфия Юныс кызы
  39. Гыймаева Илмира Рәшит кызы
  40. Даминова Рәзинә Фәнис кызы
  41. Дәүләтшина Гүзәлия Рәшит кызы
  42. Дәүлиева Сөмбел Рәсим кызы
  43. Домолазова Валерия Юрий кызы
  44. Еремина Фәнүрә Равил кызы
  45. Әкбәрова Динара Илшат кызы
  46. Әмирова Зилә Айнур улы
  47. Әһмәтҗәнова Ильфира Рафил кызы
  48. Әүһәдиева Гөлнәзирә Тәлгать кызы
  49. Әүһәдиева Нәзилә Венир кызы
  50. Әхәтова Алсу Дамир кызы
  51. Әхмәтшина Люция Борис кызы
  52. Әхмәтшина Энҗе Раушан кызы
  53. Әхтәмова Миләүшә Галинур кызы
  54. Загидкллина Айгол Роберт кызы
  55. Закирова Гөлшат Гафур кызы
  56. Закирова Резеда Зиннәтулла кызы
  57. Зәйнагыева Азалия Наил кызы
  58. Зыятдинова Ольга Леонид кызы
  59. Ибраһимова Алинә Марат кызы
  60. Ибраһимова Гөлфинә Гаптерәүф кызы
  61. Ибраһимова Руфинә Рифат кызы
  62. Ибраһимова Сөмбелә Миннегали кызы
  63. Идиятова Илсинә Илнур кызы
  64. Идиятова Нәзилә Илнур кызы
  65. Исмәгыйлева Гөлфирә Нәҗип кызы
  66. Исмәгыйлова Азалия Рүзәл кызы
  67. Исмәгыйлова Гөлназ Хәниф кызы
  68. Касыймов Йосыф Мансур улы
  69. Касыймова Гөлнара Насир кызы
  70. Касыймова Резеда Нургали кызы
  71. Каюмова Гөлзилә Җәлил кызы
  72. Кәримова Альбина Илфар кызы
  73. Корбанова Ләйсән Фәргать кызы
  74. Котдусова Нәзирә Шәфигулла
  75. Курбанова Рамилә Хаҗинур кызы
  76. Лукина Алинә Миңнесамат кызы
  77. Маликова Адилә Илдар кызы
  78. Маликова Алисә Фәнүс кызы
  79. Мансурова Рәмилә НУрислам кызы
  80. Масгутова Эльмира Марсель кызы
  81. Мәрданов Альберт Мидхәт улы
  82. Мәрданова Сәрия Хәбибрахман кызы
  83. Мәүлетова Альмира Фидаил кызы
  84. Мингазова Динара Радик Радик кызы
  85. Мингазова Наилә Радик кызы
  86. Мингазова Нәргизә Радик кызы
  87. Мингазова Әлфия Рәшит кызы
  88. Миннебаева Йолдыз Азат кызы
  89. Миннебаева Римма Ислам кызы
  90. Миннуллина Гөлнара Илгиз кызы
  91. Миннуллина Регина Роберт кызы
  92. Мияссарова Гөлчәчәк Хәлим кызы
  93. Мостафина Фәрдия Махиян кызы
  94. Мөһәрләмова Алсу Таһир кызы
  95. Мөһәрләмова Зөбәрҗәт Мәлик кызы
  96. Мөһәрләмова Сәминә Ренат кызы
  97. Мөхәмәтгалиева Нүрия Хаҗи кызы
  98. Мөхәмәтшина Гөлнәзирә Фоат кызы
  99. Мөхәммәтшина Эльмира Васыйл кызы
  100. Мөхлисуллина Камилә Илфат кызы
  101. Мубаракова Алия Рәшит кызы
  102. Мухаметзянова Ләйсән Дамир кызы
  103. Насирова Гүзәлия Мулланур кызы
  104. Насырова Алинә Камил кызы
  105. Нигмәтҗанова Фирүзә Флорит кызы
  106. Нургаянова Амалия Альнур
  107. Нуриәхмәтова Дилә Рифкать кызы
  108. Нуриәхмәтова Зөлфия Роберт кызы
  109. Рамазанов Җәләлетдин Инсаф улы
  110. Рамазанова Гүзәл Илдус кызы
  111. Рамазанова Зәлинә Инсаф кызы
  112. Рамазанова Илүзә Илсур кызы
  113. Рахимуллина Гөлназ
  114. Рәкыйпова Ләйсән Мөдәрис кызы
  115. Сабирова Гүзәл Гәрәйхан кызы
  116. Сабитова Лилия Геннадий кызы
  117. Садикова Элмира Равил кызы
  118. Сафин Ислам Марат улы
  119. Сафина Зилә Марат кызы
  120. Сафина Рәмзия Рифкат кызы
  121. Сафина Энҗе Таһир кызы
  122. Сәйфетдинова Фирдәвес Ясәви кызы
  123. Сибагатов Әнәс Әбелхәер улы
  124. Сибагатова Алисә Айгиз кызы
  125. Сибагатова Фәнзия Илһам кызы
  126. Сөләйманова Гүзәл Раиф кызы
  127. Солтанова Гөлназ Гарифҗан кызы
  128. Табишев Тимерхан Тимур улы
  129. Тазиева Рузия Хәбибрахман кызы
  130. Тимергалиева Ландыш Рушан кызы
  131. Тимергалиева Лиана Альберт кызы
  132. Трофимова Фәния Габдулхак кызы
  133. Фатихова Гөлүсә Рамазан кызы
  134. Фатыйхова Марзия Миннехәмит кызы
  135. Фәтхриева Гүзәл Җәмил кызы
  136. Фәтхриева Раушания Хәнәфия кызы
  137. Хабибуллина Фирдәвес Тимерхан кызы
  138. Хадиева Фәүзия Ибраһим кызы
  139. Халилова Алсу Дамир кызы
  140. Халилова Әдилә Роберт кызы
  141. Хассамова Зилә Фаил кызы
  142. Хафизов Рамил Мөхәммәт улы
  143. Хафизова Айсу Фәрид кызы
  144. Хәбибрахманова Ләйсәнә Рифкәт кызы
  145. Хәбриева Таңсылу
  146. Хәертдинова Ләйсән Рафис кызы
  147. Хәйруллина Ләйлә Сәүбән кызы
  148. Хәлилова Венера Сөнгатулла кызы
  149. Хәмзина Равилә Рәшит кызы
  150. Хәмидуллина Ләйлә Фәнис кызы
  151. Хәмитова Нәргизә Раушан кызы
  152. Хәмитова Нәсфия Әнәс кызы
  153. Хәсәнова Алисә Рәшит кызы
  154. Хөсәенова Гүзәлия Гомәр кызы
  155. Хөсәинова Әлфинә Сафуан кызы
  156. Хөсәинова Ләйсән Искәндәр кызы
  157. Хуҗиева Гөлгенә Расих кызы
  158. Хуҗина Фирүзә Фәргат кызы
  159. Хузина Алисә Тимербай кызы
  160. Черненко Надежда Михаил кызы
  161. Шакирҗанова Илсөяр Илдус кызы
  162. Шакиров Ильдар Ленар улы
  163. Шакирова Зилия Ленар кызы
  164. Шакирова Ләйсән Накип кызы
  165. Шамилова Альбина Ринат кызы
  166. Шамилова Резидә Мөһәмәтхан кызы
  167. Шарифуллина Гөлнар Әбүзәр кызы
  168. Шәмсиева Талия Талип кызы
  169. Шәрәфеева Гүзәл Миннегали кызы
  170. Шәрәфеева Зилә Ильназ кызы
  171. Шәрәфиева Алинә Артур кызы
  172. Шәрифуллина Гөлгенә Фирдус кызы
  173. Шәяһмәтова Тәскирә Гәрәй кызы
  174. Юмагулова Сафия Рафаил кызы
  175. Юмагулова Тәслимә Әхмәтбай
  176. Юнысова Алсу Камил кызы
  177. Яруллина Айгөл Рифнур кызы

Сарман районы

  1. Абзалова Галия Мөнәвир кызы
  2. Александрова Әлфинур Әбүзәр кызы
  3. Андриянова Эльвира Ивановна
  4. Гарипова Гүзәлия Нух кызы
  5. Гарифуллина Айзирәк Әнәс кызы
  6. Әхмәдуллин Диас Рамил улы
  7. Зиннәтуллина Ризидә Фовт кызы
  8. Ихсанова Эльвира Миңлемехәммәт кызы
  9. Кияметдинова Фәйрүзә Вәли кызы
  10. Мардамшина-Хайруллина Гөлгенә Заһит кызы
  11. Матзянова Раушания Гаяз кызы
  12. Мортазина Раушания Рамил кызы
  13. Нурияхмәтова Фәнзия Сәнәгать кызы
  14. Нурлыгаянова Гүзәл Гөлүс кызы
  15. Ханнанова Венера Марсель кызы
  16. Хатыйпов Рөстәм Илмир улы
  17. Хатыйпова Илмира Илмир кызы
  18. Шәйдуллин Искәндәр Венер улы
  19. Шәйдуллина Айгөл Рәхим кызы

Теләче районы

  1. Антонова Рәйхана Хәбибрахман кызы
  2. Бәдриева Наилә Ринат кызы
  3. Галимуллина Кәүсәрия Хәйретдин кызы
  4. Гыйлметдинова Рузалия Шайдулла кызы
  5. Имамиева Диләфрүз Мөхәммәтгалим кызы
  6. Мөбәракшина Фәнүсә Габделбәр кызы
  7. Мөхәммәтшина Гөлфия Исмәгыйль кызы
  8. Нәҗипова Миләүшә Хәбибрахман кызы
  9. Рәхмәтуллина Альбина Альберт кызы
  10. Сабирҗанова Энҗе Гафур кызы
  11. Сәләхова Илсөяр Фәрит кызы
  12. Фәләхова Алсу Гыйззәт кызы
  13. Хабибуллина Нурия Рәкыйф кызы
  14. Хисамиева Гөлназ Әгъзәм кызы
  15. Шәймәрданова Рәмзия Рәфикъ кызы

Тәтеш районы

  1. Амерханова Гөлфинә Искәндәр кызы
  2. Галимова Гөлчәчәк Садертдин кызы
  3. Гафиятуллина Лилия Илдус кызы
  4. Мостафина Гөлнур Ислам кызы

Тукай районы

  1. Арсланова Оркыя Камал кызы
  2. Бәхтиева Зилфирә Мөбәрәкҗан кызы
  3. Галиәхмәтова Энҗе Рафик кызы
  4. Маннапова Зинфира Мирхаҗиян кызы
  5. Фәрахова Рамилә Яхъя кызы
  6. Хаҗиева Гөлсинә Роберт кызы

Түбән Кама районы

  1. Афонова Ольга Николай кызы
  2. Валеева Резеда Мәсхүт кызы
  3. Габбасова Рушания Хаммат кызы
  4. Дәүләтшина Рәйфә Әбүбәкер кызы
  5. Зәртдинова Алия Рифкат кызы
  6. Камалова Гүзәл Фәрит кызы
  7. Медетова Руфия Вакиф кызы
  8. Мусина Гөлнара Зөфәр кызы
  9. Разетдинова Камилә Руслан кызы
  10. Разетдинова Чулпан Хәнәфи кызы
  11. Халилуллина Лилия Рөстәм кызы
  12. Шалафаева Гөлназ Хәмит кызы

Чирмешән районы

  1. Галимова Гөлнара Хаҗип кызы

Ютазы районы

  1. Камаева Гөлнар Рәшит кызы

Яр Чаллы шәһәре

  1. Валеева Гөлнур Мансур кызы
  2. Галимова Илфира Габделхак кызы
  3. Гыйбадуллина Алсу Тәлгать кызы
  4. Мәүлиева Зәнфирә Ситдик кызы
  5. Харисова Зимфира Галимҗан кызы
  6. Шәехова Алмазия Зиннур кызы
  7. Шәкүрова Зөлфия Мәгъдәнетдин кызы

Яшел Үзән районы

  1. Гатауллина Резедә Гайсә кызы
  2. Җамалиева Лилия Илгиз кызы
  3. Зарипова Фәүзия Нурый кызы
  4. Ибраһимов Зөлфәт Әхтәм улы
  5. Идиятуллин Рәмзил Рафис улы
  6. Мингалеева Гөлгенә Хәсиб кызы
  7. Насыйбуллина Фәнзилә Габбаз кызы
  8. Садыйкова Алсу Рәшит кызы
  9. Сәйфетдинова Рәзинә Барый кызы
  10. Тимершина Рәмилә Рәхим кызы
  11. Яннаева Рима Хәйдәр кызы

Барлык финалистларны чын күңелдән котлыйбыз һәм бүләкләү тантанасында көтеп калабыз!

PS. Игътибар! Финалистлар исемлеге яңартылырга, теге яисә бу сәбәпле анкета тутырмый калган кешеләр (анкетаны тутырганнан соң) исемлеккә өстәлергә мөмкин.

© "Татнетны үстерү фонды" коммерцияле булмаган оешмасы, 2013-2022. Барлык хокуклар якланган!

Адрес: 420021 Казан шәһәре, Каюм Насыйри урамы, 25
Телефон: +79600456353